esmaspäev

Küünlakuu tegemised

Veebruar, mis tavaliselt peaks olema aasta kõige külmem kuu, hakkas kevadist nägu näitama juba esimestel nädalatel. Vaid hetkeks võis tunda tema kelmikat silmapilgutust mõne külmema kraadiga, ent juba tilkusid räästad taas 6/8 taktis ja trumpasid üksteist üle järjest säravamate spektrivärvidega, painutades purikaid päikese suunas.
Meie klassile selline varane kevad aga kõige paremini ei mõjunud ning salakavalad tuuleklutid puhusid laiali gripilaine. Tigedaimal nädalal jõudis kooli vaid kolmandik meie klassist. Ka asendusõpetajad vahetusid, sest kuri pisik hakkas kinni igast hõlmast, mis ette jäi.

Küünlakuu esimene nädal oli seevastu veel tervisest pakatav ning jõudsime ka mõningatele tähtsamatele üritustele ilusa punkti või suisa hüüumärgi panna.
Veebruari 1. päeval võtsime me vastu uue väljakutse matemaatika vallast - liitusime ülemaailmse õpilastele suunatud projektiga Matetalgud.

2.veebruaril toimus Raplamaa 1.kooliastme mälumängu 2.etapp Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Meie klassi esindas sel korral Robin Mattias. Meie kooli a-klasside kolmeliikmeline võistkond saavutas sel korral 26 võistkonna seas 12.koha.

3.veebruaril võtsime koos paralleelklassiga ette pikema reisi Tartusse. Meie esimene peatus oli Tartu Teatrikodus, kus läksime vaatama Vanemuise lasteetendust "Pettson ja Findus". Super vahva etendus rääkis ühest vanamehest, kes sünnipäevaüllatusena sai kingiks väikese nimetu kassipoja. Veel enne kui kassike nime sai, suutis ta tekitada juba päris suure segaduse ning läbi asjade tundma ja kasutama õppimise õppis too kassike ka viisakat ja ausat käitumist. Igati naljaks, aga samas ka õpetlik etendus oli päevale suurepäraseks alguseks.
Järgmisena oodati meid aga Nukumuuseumis, kus osalesime põneval ekspeditsioonil Mänguasjamaale. Giidide abiga ning töölehtede küsimustele vastuseid otsides, muutus muuseum põnevaks salapäraseks maailmaks, kus kohtusid nii meie vanavanemate mänguasjad kui juba uuemad lelud.
Siin ka mõned meenutused...


5.veebruar oli tähtis päev kogu meie koolile, sest toimus RÜG moeshow. Kuigi üritus toimus õhtul, leidsid paljud meie seast võimaluse siiski kohale tulla ning napsasid ka vanemad kaasa. Pildid leiab SIIT ja video SIIT.

Veebruarikuu on lisaks ka sõbrakuu ning iga klass valis ka sel aastal välja sõbralikuma poisi ja tüdruku. Meie klassist hääletati kõige sõbralikumaks tüdrukuks Annamari ning kõige sõbralikuma poisi tiitli sai Kristian.
Palju õnne!!!


Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistasime koolis piduliku aktusega 23.veebruaril.Nii see veebruar möödus. Ent ees on märts ning varsti-varsti algab juba kevad!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar