teisipäev

Isad koolis

12. novembril oli meie klassis terve rivi uusi õpilasi - päeva peale kokku suisa 12 õpihimulist ja pikakasvulist (2.klassi õpilase kohta) poisiklutti... :)
Olime nende kooli tulemist jõudnud oodata juba mõnda aega ning seda suurem see rõõm oli, kui õige päev ukse ees.
Esimeseks tunniks oli muusikaõpetus. Selles tunnis pidi end mahutama ära päris pisikesse klassi, ent kuidas nende heade lammaste ja viisakate huntidega see lugu oligi... Igatahes oma oskusi said selles vallas näidata kõik - kes paberil, kes lauldes ning tund sai väga lõbus.
Järgmisesse tundi koguneti aga aulasse - aeg rahvatantsu tunniks. Samal ajal kui lapsed kribinal riideid vahetasid, rääkis õpetaja Anne pisut tunni korraldusest ja ei olnud kiitustega kitsi. Seda, kui tublid lapsed tunnis olid ja kui hästi õpitut oskasid, nägid kõik isad ka ise. Ja mitte ainult ei näinud, vaid ka proovisid. Oh, seda rõõmu - tantsida ja möllata koos issidega, nii et tolmas!
Viimaseks ja tiba ka rahulikumaks (seda aga ainult füüsilise rahmeldamise koha pealt) jäi eesti keele tund. Oli aeg panna proovile oma teadmised lastekirjanduse vallas. Selleks valmistusid 3-4 liikmelised võistkonnad mängima Kuldvillakut. Mäng sai põnev ning edetabelis muutusid kohad pea iga küsimusega. Õhk klassis särises nagu elekter ning iga võistkond andis endast parima. Võitjateks osutus sel korral võiskond number 3 koos Robin Mattiase isaga. Ja napilt-napilt jäid maha ülejäänud 6 võistkonda. Aga tore oli see, et midagi uut sai sellest mängust siiski igaüks teada.
Aitäh, kallid issid, et leidsite võimaluse meiega koos oma aega veeta ning olete alati oodatud meile külla ka kõigil teistel päevadel, kui leiate, et võiks jälle koos midagi vahvat teha või tekkis tahtmine miskit uut teada saada...
Teid tervitades, Teie silmaterad!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar