esmaspäev

2.veerandi lõpetamine

Meie toimekas ja põnev poolaasta 1.klassis jõudis lõpuks jõuludesse. Kuigi õuest vaatas vastu veel tume sügise saba, siis soojas käpikus ja tuttmütsis oli end sisse seadnud juba mõnus jõulutunne.
Seda tunnet tekkis iga päevaga juurde järjest enam - meisterdades jõulukaarte, õppides luuletusi või osaledes advendihommikutel ja jõululaadal. Ja siis ta tuligi - pika habeme, jõulukuue ja suurte-suurte kingikottidega - otse jõulupeole! Küll oleks teid ka ise seal näha tahtnud - aga te olite väga tublid! - seda kuulsin hiljem veel mitmelt õpetajalt! Esinemine tuleb teil tõesti hästi välja ja kui laul peas, siis on ainult suur rõõm seda teistegagi jagada.
Veerandi viimasel päeval õnnestus mul siiski teil sabast kinni saada - nii palju kallistusi, mis teps mitte lõppeda ei tahtnud, poleks ma ometigi julgenud saamata jätta!
Aitäh teile, kallid, selle aja eest, mida minuga sel poolaastal jagasite - nii rõõmusid kui pisaraid, nabani naeru ja turris turjakarvugi...
Aitäh ilusate jõulude alguse eest ja ka väga armsa kingituse eest! Et mulle raamatud hirmsasti meeldivad, seda rääkisid teile vist päkapikud..., aga kui väga meeldivad veel päris mulle tehtud raamatud, seda ei teadnud ma veel isegi - aga kohe näitan teilegi.
PS! Veerandi viimasest päevast tehtud pildid saame varsti õpetaja Merikese käest kätte ja siis riputame ka need siia üles.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar