kolmapäev

Huviringid

Oktoobri algusest saavad meie koolis hoo sisse kõik põnevad huviringid. Ka esimestele klassidele on tegemist omajagu. Huviringide päevad on aga kolmapäev ja neljapäev.
Kõigepealt toimub kolmapäeval kl.13.00 puutööring, mil kogunetakse kooli vana osa kõrval asuvasse tööõpetuse majja. Ringi juhendab Aivar Lips. Seal valmivad laste enda meisterdatud vahvad väikesed puidust mänguasjad või tarbeesemed. Oodatud ei ole ainult poisid, vaid ka meisterdamishuvilised tüdrukud.
Edasi on kõik mõttespordi huvilised teretulnud maleringi  kl.18.00 klassi nr.113. Ringi viib läbi Olavi Pai, kes nii mitmedki meie kooli õpilased on saatnud malevõistlustele esikohti tooma.
Neljapäeval, kohe peale tunde kl.12.00, saab muusikaklassis koos õpetaja Ülle Piiliga laulda nii ilusti, kõvasti, vasakule ja paremale, ette ja taha, kui keegi vähegi oskab.
Samal päeval kl.14.00 algab ka kunsti- ja meisterdamisring Helen Laidve juhendamisel ruumis 117. Seal valmivaid töid saab näha ka kevadel toimuval algklasside kunstinäitusel.
Leia sinagi endale meeldiv huviala ning õpi selgeks mõni vahva asi, mida teistelegi oleks tore õpetada või näidata.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar