neljapäev

Spordipäev

Juba esimese koolinädala lõpus pidasid meie maja algklassid oma iga-aastast sügise spordipäeva. Sel korral oli tegemist väga põneva üritusega, kuna alad, milles sai oma osavust ja kiirust proovile panna, olid väga huvitavad. Et kõik saaksid oma võimeid katsetada, jagati kõik õpilased 1.-3. klassini kümnesse võistkonda. Oma võistkonnaga läbiti ka kõik 10 võistlusala, milleks olid redelijooks, kiirtõkkejooks, hüpitsaga hüppamine, teivashüpe (tänu libedale murule muutus sujuvalt kaugushüppeks), odavise, topispallivise ja sangaga topispalli heide, rõngaga täpsusvise ning 60m ja 300m jooksud. Kõik võistkonnad olid ülikiired, super-täpsed ja mega-osavad!
Aga individuaalsed tulemused läksid eraldi arvesse just 60m ja 300m jooksudel. Teisipäevasel autasustamisel tuli ka meie klassi päris mitu diplomit väga hea tulemusega 1.klasside arvestuses:
Poiste 300m jooksus                            Poiste 60m jooksus
I Rendo Roots (ajaga 1.09.4)               I Rendo Roots
II Jürgen Lääne (1.12.1)
III Kermo Oolberg (1.13.3)

Tüdrukute 300m jooksus                      Tüdrukute 60m jooksus
I Lisandra Vetesina (1.04.4)                  I Lisandra Vetesina
II Keit Liis Kõiv (1.05.1)                      III Keit Liis Kõiv

Lisaks tublidele tulemustele, kutsuti meie klassist Lisandra ja Rendo ka maakondlikele võistlustele, mis toimuvad juba reedel meie kooli staadionil. Eriline on see aga sellepärast, et varem pole 1.klasside õpilasi sinna kutsutud, aga sel korral olid tulemused need, mis tublidest sportlastest märku andsid. Seega pöidlad pihku!!!

Siia tulevad ka pildid...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar