neljapäev

2.veerandi pidulik lõpetamine

Veerandi viimasel päeval kogunesime kooli pidulikus meeleolus ning väikese ootusärevusega südames.Ootasid nii tunnistused, kui päris pikk vaheaeg jõulude ja aastavahetusega.
Aga enne seda nautisime aktusel jõuluseid laule, luuletusi ja sõnavõtte ning taas autasustati veerandi jooksul silmapaistnud õpilasi ning võistkondi. Meie klassi tuli päris mitmeid auhindu. Spordi poole pealt tuli meie klassi tüdrukute rahvastepalli võistkond 1.-3. klassi arvestuses 1.kohale! Poiste võistkond saavutas 6 võistkonna seas 3.koha. Rapla raamatukogust tuli aga meile lisaks veel auhindu. Suvel toimunud lugemisvõistlusel sai 2.klassi lugejate seas Kirke 2.koha 27 raamatu lugemisega. Eraldi kiideti ka Miriam Annet, kes samuti oli lugenud suvel väga suure hoolega.
Klasside vahelises uste kaunistamise võistlusel tuli meie klass algklasside seast 1.kohale! Seda tuletab meile järgneva aasta jooksul meelde ka ränd-päkapikk, kes nüüd meie tegemisi riiulilt piilub.
Ja siin ka mõned pildid...

Pidulikul aktusel oli teadustajaks Emma-Karoliine. Esines meie klassi tütarlaste ansambel ja jõulutervitused direktorilt.
Meie klassi tuli ülekooliliselt jõulu-ukse võistluselt algklasside arvestuses 1.kohaga rändpäkapikk. Spordiauhinnad andis üle õpetaja Tiiu Kosk.
Raamatukogust tuli meid tervitama Ingrid Teder, kes andis üle auhinna ka Kirkele. Klaveril saadab meie ühislaulu õpetaja Ülle.
Pildil meie klass, selle veerandi viielised ning rahvastepalli võistkonnad.